تلفن اینترنتی

تلفن اینترنتی چیه؟ ممکنه با خط تلفن اینترنتی بتونی کسب و کارت رو دچار تغییرات بکنی؟ خط تلفن اینترنتی خط ثابت محسوب میشه؟ برای جا‌به‌جایی اون باید چکار کرد؟ سوال‌های زیادی درباره خط تلفن اینترنتی وجود داره، چون این نوع از تلفن جدیدتر از انواع قدیمیه و هنوز همه دقیقا نمیدونن چه مزایایی داره، بعضی‌ها فکر می‌کنن تلفن اینترنتی همون تلفن مجازیه ولی در واقع اینطوری نیست چون تعرفه‌های این دو خیلی با هم فرق داره و هزینه هر دقیقه تلفن مجازی ۱۲ برابر تلفن‌های اینترنتی محاسبه میشه. این نوع تلفن‌ها کارایی بهتری دارن و برای کسب و کارهای آنلاین و شرکت‌ها موهبت بزرگی محسوب میشن. هر جایی که اینترنت شما وجود داره این خط هم هست و بنابراین برای این تلفن نیازی به خطوط تلفن و سیم‌کشی ندارید ولی دقیقا مثل تلفن ثابت یک شماره مشخص و واحد دارید که می‌تونید با اون تماس بگیرید و تماس دیگران رو پاسخ بدید، در اینجا هم دقیقا مثل تلفن شهری برای تلفن ورودی لازم نیست شما هزینه‌ای پرداخت کنید.

تلفن مجازی

تفاوت های تلفن مجازی و تلفن اینترنتی

تلفن مجازی یک شماره هشت رقمی هست که ارائه‌دهندگان تلفن مجازی می‌سازند و تماس ها در این تلفن‌های مجازی یک طرفه است و هزینه تماس ها هم دقیقه‌ای محاسبه می‌شه یعنی اگر مدت تماس کمتر از یک دفیقه هم باشد هزینه یک دقیقه محاسبه میشه که هزینه بسیار بالاتر از تعرفه تلفن شهری و اینترنتیه. بسته به اینکه ارائه‌دهنده تلفن مجازی چه تعرفه‌ای را در نظر بگیره، رقم این تلفن‌ها متفاوت و ۲۰ برابر تلفن اینترنتیه.

استفاده کسب و کارها از خط تلفن اینترنتی

امروزه شرکت‌ها ارتباطات خود را بیشتر با استفاده از وب انجام می‌دهند، استفاده از پلتفرم‌ها، ایمیل و سایر ارتباطات اینترنتی در کسب و کارها متداول شده ولی هنوز هم برخی از ارتباط‌ها از طریق تلفن انجام میشه، تلفن اینترنتی علاوه بر اینکه تعرفه‌ای معادل تلفن شهری داره روشی ساده‌تر برای ارتباط‌گیری کارمندان و مشتریان هم هست، به جز مسئله سادگی استفاده نکته بسیار مهم‌تر شیوه کار و نحوه عملکرد این خطوط تلفنه که مانند تلفن شهری که با سیم مس ارتباط را برقرار می‌کند نیست و بنابراین مزایای ویژه‌ای داره، از جمله اینکه دیگه بوق اشغال در این تلفن‌ها معنایی نداره.

طبق آمار، اکثر مشتریان شما که با شرکت تماس می‌گیرند با خط اشغال روبه‌رو شده و دوباره تماس نمی‌گیرند، معمولا پشیمان می شوند یا به شرکت دیگری زنگ می زنند. تمامی زحمات یک کسب و کار برای اینکه مشتری را برای تماس گرفتن اقناع کند به سادگی با یک خط اشغال از دست می‌رود. در تلفن شهری هر خط یک تماس را منتقل می‌کند و بنابراین اگر فرد دیگری با آن تلفن تماس بگیرد که دیگری زودتر تماس گرفته و مشغول صحبت است بوق اشغال می‌شنوه و تماسش برقرار نمیشه. در تلفن اینترنتی دیگه این مشکل وجود نداره؛ بنابراین مشتری‌های شما همیشه می‌توانند در لحظه‌ای که انتظار دارند پاسخی دریافت کنند، علاوه بر فروش بیشتر، شرکت شما پاسخگوتر با پشتیبانی قوی تر نیز به نظر می‌رسد و مشتریانی راضی‌تر خواهید داشت و حساب ویژ ه ای روی کسب و کار شما باز می کنند یکی دیگر از مزایای و ویژگی این خط تلفن اینترنتی نسبت به خط ثابت شهری این است که در صورت جابجایی محل کار نیازی به تعویض خط ندارید. هر جایی که دسترسی به اینترنت باشد خط شما هم وصله.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دربـاره مـدیـرکـال….

مدیرکال راهکاری سریع و مدرن برای بهرمندی از خدمات تلفن گویا در سطح کشور می باشد. ما با فراهم سازی زیرساخت قدرتمند مرکز تلفن اَبری بر پایه وُیپ(VOIP) و ارائه خطوط اینترنتی اختصاصی، با بهرمندی از چندین سال تجربه در این زمینه پا به عرصه نهادیم تا خدماتی در خور با هزینه بسیار پایین به کاربران و مشتریان گرامی ارائه نماییم

ارتباط با ما

تهران، نبرد، خ شهید شریفی، گلستان 18، پ 28