تلفن ثابت اینترنتی ۰۲۱

مهم نیست در کدام شهر از کشور عزیزمان هستید! با پارس ویپ می توانید تلفن ثابت تهران با پیش شماره ۰۲۱ داشته باشید .

حتی می توانید تلفن ثابت مجازی با پیش شماره استان دلخواهتان داشته باشید، تمامی مکالمات به موبایل شما دایورت می شود و نیاز به هیچگونه سیمکشی وجود ندارد! .

دفتر کار مجازی خود را همین امروز راه اندازی کنید و در قالب یک شرکت حرفه‌ای با مشتریان خود در ارتباط باشید.

بدون محدودیت مکانی برای خط ۰۲۱

مهم نیست در کد استان و شهر هستید با دفترکار مجازی مدیرکال شما می توانید خط تلفن ثابت مجازی با پیش شماره تهران (۰۲۱) داشته باشید.

قابلیت ایجاد داخلی نامحدود

برخلاف تلفن سخت افزاری ویپ، در سیستم مدیرکال برای ایجاد داخلی هیچ محدودیتی وجود ندارد و تعریف داخلی جدید بسیار ساده انجام می شود.

تماس بدون نیاز به اینترنت

با فعال کردن “دایورت تماس” در دفتر کار مجازی مدیرکال هیچ تماسی بدون پاسخ نمی‌ماند، در صورت عدم حضور کارشناسان برای پاسخگویی تلفنی، تماس به صورت مستقیم با شماره موبایل تعریف شده برقرار می شود.

دریافت همزمان تماس نامحدود

تمامی تماس ها در صف تماس قرار گرفته و اگر خطی مشغول باشد، مخاطب بجای شنیدن بوق اشغال در صف تماس منتظر آزاد شدن خط گیرنده ها قرار می گیرد.

ارائه گزارشات تماس

طبق تنظیماتی که در پارس ویپ وجود دارد می‌توانید گزارشات تمامی تماس های روزانه و ماهانه و سالیانه را در پنل دفتر کار مجازی مشاهده کنید یا تنظیم کنید که گزارشات به صورت روزانه برای شما ارسال شود.

فکس اینترنتی

برای دریافت فکس و شرکت در مناقصه ها نیازی به خرید فکس نیست می توانید در سرویس مدیرکال فکس مجازی با شماره تهران داشته باشید.

مدیرکال چه کاری را انجام می دهد؟

مدیرکال به عنوان ارائه دهنده تخصصی سرویس های مخابراتی نسل جدید (تلفن ثابت ۰۲۱ اینترنتی و مجازی) که به عنوان دفتر کار مجازی شناخته می شود در سراسر کشور شروع به فعالیت کرد و در همین راستا اقدام به واگذاری سرویس هایی از جمله سیپ ترانک، سیپ یوزر و سرویس های ارزش افزوده مخابراتی نمود.
مدیرکال با بهره مندی از جدیدترین زیرساخت ها و فناوری ها، امکانات و ارزش افزوده های بسیار زیادی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد، ما تمام انچه برای حضور در فضای انلاین نیاز دارید

چرا مدیرکال را انتخاب کنیم؟

بدون شک این مهم غیر قابل چشم پوشی است که شماره تلفن باید یکبار انتخاب شود، تغییر شماره تلفن یا سرویس‌دهنده ضعف بزرگی برای کسب و کارها می‌باشد. پس بایستی اولین انتخاب، آخرین و بهترین انتخابتان باشد. هر تماس که به دلیل ضعف سرویس دهنده قطع شود یک مشتری بالقوه را از دست خواهید داد.

با خط ۰۲۱ مورد اعتماد خواهید بود!

بدون نیاز به اجاره واحد تجاری کسب و کار خود را شروع کنید!

تماس های شما در بستر شبکه با یک پنل کاربری پیشرفته به موبایل یا تلفن ثابت شما دایورت می‌شود و از هر جایی که باشید می توانید به تماس مشتریانتان پاسخ دهید. نیازی به خرید تجهیزات یا استخدام کارمند نیست بنابراین با دفتر کار مجازی مدیرکال و خرید خط تلفن ثابت مجازی بدون نیاز به سیمکشی با پیش شماره تهران یا استان دلخواهتان داشته باشید و هزینه ‌های را کاهش دهید.

با اختصاص یک شماره ثابت که مالکیت دائمی آن به نام شما میشود، دیگر دغدغه تغییر شماره برای تغییر دفترکار وجود ندارد و مهم تر از آن نیاز به تجهیزات و سخت افزار جانبی برای فعالسازی نیست. در این سرویس برخلاف شماره های مجازی امکان برقرار کردن تماس علاوه بر پاسخ دهی به تماس ها وجود دارد و تعرفه بسیار مناسب آن باعث شده برای مصارف عمومی و غیر کاری هم از آن استفاده شود. امکانات بسیار کاربردی سرویس ویپ همچون ضبط کلیه مکالمات به نظم و سامان دهی مدیریت مجموعه ها کمک کرده و به تنهایی می تواند نقش به سزایی در بهبود روند ارتباط با مشتریان داشته باشد.

دفتر کار مجازی با ارائه یک پنل تحت وب، تمام امکانات لازم برای ارتباط تلفنی با مشتریان را بر بستر اینترنت ارائه می دهد. منشی تلفنی، نظرسنجی تلفنی و ایجاد نامحدود داخلی چند نمونه از صدها مزیت از دفتر کار مجازی هستند که سبب میشوند کاهش چشمگیری در هزینه های جاری مجموعه ها صورت بگیرد و روند پشتیبانی از مشتریان با سهولت و کیفیت بهتری انجام بپذیرد.

تلفن گویا

دربـاره مـدیـرکـال….

مدیرکال راهکاری سریع و مدرن برای بهرمندی از خدمات تلفن گویا در سطح کشور می باشد. ما با فراهم سازی زیرساخت قدرتمند مرکز تلفن اَبری بر پایه وُیپ(VOIP) و ارائه خطوط اینترنتی اختصاصی، با بهرمندی از چندین سال تجربه در این زمینه پا به عرصه نهادیم تا خدماتی در خور با هزینه بسیار پایین به کاربران و مشتریان گرامی ارائه نماییم

ارتباط با ما

تهران، نبرد، خ شهید شریفی، گلستان ۱۸، پ ۲۸