خرید خط ثابت تهران

خرید خط تلفن ثابت در تهران همیشه چالش های بسیاری از کسب و کار ها بوده است، چالش های که این روزها دیگر کاملا حل شدنی است.

خط تلفن ثابت تهران بخرید بدون نیاز به سیم کشی

خرید خط تلفن ثابت

خط تلفن ثابت تهران را چگونه تهیه کنیم؟ یکی از مشکلاتی که اکثر کارآفرینان با آن دست به گریبان‌اند خرید خط تلفن ثابت برای کسب و کارشان است. نخست این سه موقعیت را تصور کنید:

دفتر کار ندارید
۱- کسب و کاری را شروع کرده اید یا دارید که مکان مشخص و ثابتی ندارد، مانند طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی. اما برای دادن وجهه‌ای حرفه‌ای به فعالیتتان می‌خواهید یک خط تلفن ثابت تهران مختص کسب و کارتان خریداری کنید. اما خرید خط تلفن ثابت تهران از مخابرات ضرورت داشتن فضایی فیزیکی، مانند خانه یا دفتر کار است. یعنی بدون داشتن یک مکان یا فضای فیزیکی و سیم کشی به آنجا نمی توان خط تلفن ثابت خریداری کرد.

دفتر کار اجاره کرده اید اما دائما جابجا می شوید

۲- شما دفتر کاری را برای شرکت یا کسب و کارتان اجاره کرده‌اید و از خط تلفن ثابت تهران آن مکان استفاده می‌کنید و شماره تلفن آن را روی کارت ویزیت خود چاپ می‌کنید. اما با پایان وقت قرارداد اجاره دفترتان مجبور به جابجایی هستید. حال شما می‌مانید و مشتریان بسیاری که با تماس به شماره قبلی شما متوجه می‌شوند آن شماره دیگر به شما مربوط نمی‌شود و دیگر هیچ ارتباطی نمی توانند با شما برقرار کنند. اگر بخت با شما یار باشد و مشتریتان پس از این تغییرات و اتفاق سراغ رقیب هایتان نرود، حداقل وجهه یا برند حرفه‌ای شما خدشه‌دار می‌شود.

کسب و کار شما در تهران نیست اما می خواهید در بازار تهران با رقبا رقابت کنید

۳- فرض براین که ساکن شهری غیر از تهران هستید و کسب و کارتان نیز در همان شهر است. اما اگر بتوانید خط تلفن ثابت تهران تهیه کنید، تعداد مشتریان و فروشتان به مراتب بالاتر می‌رود و حتی به کسب و کار شما اطمینان بیشتری پیدا می کنند.

برای تمام این شرایط ها، یک راه‌حل وجود دارد. استفاده از خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی مدیرکال. امروزه در سراسر جهان می توان امتیاز خط تلفن ثابت تهران را بدون اجاره دفتر کار خریداری کرد. برای مثال، یک نفر که کسب و کاری در چین دارد، می‌تواند بدون نیاز به هیچ فضای فیزیکی، در لندن خط تلفن خریداری کند. خبر خوب این که امروزه این خدمات در ایران نیز عرضه می‌شود. از آن گذشته، از خدمات دیگری مانند تلفن گویا، صندوق صوتی، فکس اینترنتی و منشی نیز بهره مند می شوید و فرصت خوبی برای بهره وری از این امکان برای رشد کسب و کارتان می باشد.

خرید اینترنتی خط تلفن ثابت تهران از «مدیرکال» بصورت گام به گام

اگر مایل هستید تماس ها را همکاران یا خودتان پاسخ دهید، سرویس تلفن گویا را انتخاب کنید و اگر تمایل دارید پاسخگویی اولیه به تماس ها را به منشی مجرب واگذار کنید، سرویس منشی مجازی مناسب شماست. شما با مراجعه به این لینک می‌توانید بسته دلخواه تلفن گویا و یا منشی مجازی خود را انتخاب کنید و سپس از بین هزاران شماره تلفن ثابت تهران، شماره دلخواه خود را انتخاب کنید و از امکانات بی نظیر سرویس های «مدیرکال» بهره مند شوید.

ویدیوی زیر مراحل خرید اینترنتی تلفن را گام به گام به شما نشان می‌دهد:

پرسشهای خود را درباره دفتر کار مجازی، و ثبت نام تلفن ثابت تهران سرویس تلفن گویا و منشی مجازی در قسمت «دیدگاه ها» با ما در میان بگذارید یا با کارشناسان فروش به شماره

دربـاره مـدیـرکـال….

مدیرکال راهکاری سریع و مدرن برای بهرمندی از خدمات تلفن گویا در سطح کشور می باشد. ما با فراهم سازی زیرساخت قدرتمند مرکز تلفن اَبری بر پایه وُیپ(VOIP) و ارائه خطوط اینترنتی اختصاصی، با بهرمندی از چندین سال تجربه در این زمینه پا به عرصه نهادیم تا خدماتی در خور با هزینه بسیار پایین به کاربران و مشتریان گرامی ارائه نماییم

ارتباط با ما

تهران، نبرد، خ شهید شریفی، گلستان 18، پ 28