خط تلفن مجازی تهران

خرید خط تلفن مجازی تهران در ۵ دقیقه!

خط تلفن مجازی تهران: سوالی که افراد با شنیدن جمله خط تلفن مجازی تهران به ذهنشون خطور می کند این است که خط تلفن هم مگر مجازی و غیرمجازی دارد؟

چرا افراد صاحب کسب و کارها باید سراغ خطوط تلفن مجازی بروند؟ و یا اینکه آیا خرید خط تلفن مجازی تهران فقط برای ساکنان تهران هست یا ساکنان دیگر شهرها نیز می توانند شماره تلفن تهران داشته باشند؟ آیا خط مجازی بخریم یا به دنبال خرید خط سیپ ترانک باشیم؟

خط تلفن مجازی تهران

در این پست با هم می‌بینیم که چرا و چگونه می‌توانیم شماره تلفن اینترنتی خریداری کنیم، آن هم فقط در ۵ دقیقه!

قبل از هر چیز باید بدانیم مجازی بودن خط تلفن به چه معناست. خط تلفن مجازی خط تلفنی است که برخلاف خطوط تلفن ثابت، بر بستر سیم مسی یا فیبر نیست. بلکه بر بستر اینترنت و بدون سیم کشی عرضه می‌شود.

به همین دلیل به آن تلفن اینترنتی یا ابری یا تلفن مجازی نیز گفته می‌شود. بنابراین از تکنولوژی پیشرفته و حرفه ای برخوردار است. همین تفاوت و پیشرفته بودن فناوری باعث می‌شود کیفیت و امکانات بیشتری داشته باشد.

آیا شماره خط تلفن مجازی تفاوتی با شماره تلفن ثابت دارد؟

خیر فرقی ندارد، شما با خرید خط تلفن مجازی تهران از مدیرکال به هر تعداد که نیاز داشته باشید خط تلفن ۸ رقمی و ۶ رقمی با پیش شماره ۲ تهران در اختیارتان قرار می‌گیرد.

آیا من امکان انتخاب شماره تلفن خود را دارم؟

بله، شما می‌توانید از میان هزاران شماره تلفن کد ۲ تهران شماره دلخواه خود را انتخاب کنید.
تا کی شماره تلفن مجازی ای که می‌خرم به من تعلق دارد؟
تا زمانی که حق اشتراک ماهیانه خط خود را پرداخت کنید، آن خط متعلق به شما باقی می‌ماند.

سرویس تلفن گویا چه کاربردی دارد؟

تلفن گویا سرویسی برای مدیریت تماسهاست. درست مانند تلفن سانترال شما برای شماره تلفن مجازی خود پیغام خوش آمدگویی و نیز چند داخلی تعریف کنید. برای هر یک از این داخلیها یک یا چند شماره تلفن (ثابت یا همراه) تعریف می کنید تا آن داخلی به فرد مورد نظر وصل شود. در صورتی که تماس پاسخ داده نشود، تماس گیرنده به صندوق صوتی وصل می شود تا پیغام خود را بگذارد. بدین صورت هیچ تماسی بی پاسخ نمی‌ماند.

مراحل خرید شماره تلفن مجازی تهران چیست؟

شما می‌توانید از خانه یا هر کجا و به صورت آنلاین با مراجعه به وبسایت مدیرکال خط تلفن مجازی تهران خود را انتخاب و خریداری کنید. ویدیوی زیر مراحل خرید را به روشنی نشان می‌دهد:

نحوه خرید شماره تلفن مجازی

آیا می‌توانم از خط تلفن ثابت خود استفاده کنم و امکانات خط تلفن مجازی را نیز دریافت کنم؟

بله، بیشتر کسب و کارها به دلیل اینکه دارای شماره تلفن ثابت شناخته شده ای هستند پس از خرید خط مجازی و سرویس تلفن گویا، با مراجعه به مخابرات شماره تلفن ثابت خود را روی خط تلفن مجازی خود دایورت می‌کنند. به این ترتیب، هم شماره تلفن که به مشتری ها دادن تغییری نمی‎کند و هم از امکانات پیشرفته خطوط تلفن مجازی بهره مند می‌شوند.

بنابراین با خرید خط تلفن مجازی تهران از «دمدیرکال»، نه تنها یک شماره تلفن اینترنتی با کد ۲ تهران خواهید داشت، بلکه می‌توانید از امکانات مدیریت پیشرفته تماس ها مانند تلفن گویا و منشی مجازی نیز بهره مند شوید و از کسب و کار خود یک دید حرفه ای به نمایش بگذارید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت مدیرکال سربزنید.

اگر سوالی دارید، در بخش نظرات یا دیدگاه ها با ما در میان بگذارید و یا با کارشناسان ما به شماره ۹۱۰۱۴۵۴۵-۰۲۱ تماس بگیرید.

۱-فرق تلفن اینترنتی و دفتر کار مجازی چیست؟

ویپ VOIP یا خط تلفن اینترنتی یک شماره مجازی است و برای اینکه بتوانید تماس داشته باشید به اینترنت نیاز دارید و برای ایجاد یک مرکز تلفن اینترنتی به کار می رود، اما بعضی شرکت ها به جای تلفن اینترنتی، دفتر کار مجازی ارائه می دهند. با دفتر کار مجازی در واقع یک تلفن ثابت با امکانات بیشتر از خط تلفن اینترنتی دریافت می‌کنید و در زمان تماس هیچ یک از طرفین به اینترنت نیاز ندارند.

دربـاره مـدیـرکـال….

مدیرکال راهکاری سریع و مدرن برای بهرمندی از خدمات تلفن گویا در سطح کشور می باشد. ما با فراهم سازی زیرساخت قدرتمند مرکز تلفن اَبری بر پایه وُیپ(VOIP) و ارائه خطوط اینترنتی اختصاصی، با بهرمندی از چندین سال تجربه در این زمینه پا به عرصه نهادیم تا خدماتی در خور با هزینه بسیار پایین به کاربران و مشتریان گرامی ارائه نماییم

ارتباط با ما

تهران، نبرد، خ شهید شریفی، گلستان 18، پ 28