خطوط سیپ ترانک

خط سیپ ترانک SIP Trunk به زبان ساده نوعی فناوری است برای راه اندازی مرکز تماس با شماره های ۵ رقمی؛ اگر شما بخواهید خط سیپ ترانک داشته باشید، باید به مخابرات مراجعه کنید و برای خریدن تجهیزات و راه اندازی هزینه زیادی صرف کنید.

آیا راهی وجود دارد که همین خدمات را بدون صرف وقت و انرژی دریافت کنیم؟ بله! در دنیای پر شتاب فناوری راه بهتری وجود دارد که برای پاسخگویی تلفنی صفر تا صد کار را با بدون نیاز به سخت افزار و بدون اتلاف وقت انجام دهید.

خرید خط سیپ ترانک یا منشی مجازی؟

سیپ ترانک (Sip Trunk) یک راه ارتباطی بین دو مرکز تلفن است، در واقع سیپ ترانک (sip trunk) یک کانال ارتباطی بین سانترال و یا سرور voip مشترک و سوییچ های مخابرات است.

ما جایگزین مقرون به صرفه ای برای این روش ارتباط داریم:

در صورتی که شما کسب و کاری دارید که شماره تلفن ۵ رقمی یا ۶ رقمی می‌خواهید و از طرفی هم نیاز به مرکز تماس دارید تا اپراتورها تماس ها را پاسخ دهند راه‌حل خیلی راحتی پیش پای شما وجود دارد: منشی مجازی!

منشی مجازی اپراتوری است که در دفتر کار ما حضور دارد، یعنی می‌شود منشی دور کار شما! طبق دستور العملی که به منشی تان می‌دهید او تماس های شما را پاسخ می‌دهد. این دستورالعمل را از طریق پنل خود به منشی می‌دهید که در هر ساعت از شبانه روز می توانید ویرایش کنید. شما تعیین می‌کنید که منشی مجازی چه سوالاتی بپرسد و چه اطلاعاتی از مشتری بگیرد و در صورت نیاز تماس را به چه کسی انتقال دهد.

خیلی راحت وارد سایت مدیرکال می‌شوید و بسته به نیاز خود یک شماره تلفن ثابت تهران با سرشماره دو که برای منطقه یک و بخش تجاری تهران است خریداری می‌کنید و تماس‌هایتان را به این روش مدیریت می‌کنید. نه نیاز است که سخت افزاری بگیرید نه نیاز است که درگیر بیمه و حقوق و مزایا و مالیات منشی‌ها باشید و نه تماس شما از دست می‌رود. اگر در آن لحظه خط منشی شما اشغال بود، منشی دیگری تماس را پاسخ می‌دهد.

راه اندازی خط سیپ ترانک و راهکار ۵ دقیقه‌ای مدیرکال

شما در ۵ دقیقه می‌توانید صاحب خط تلفن ثابت، سانترال مجازی ، منشی و فکس اینترنی رایگان شوید. در هر روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز به سایت مدیر کال مراجعه می‌کنید و در ۵ دقیقه شماره ثابت تهران(۵ رقمی، ۶ رقمی و یا ۸ رقمی) می‌گیرید روی این خطوط امکاناتی مثل تلفن گویا و منشی مجازی وجود دارد. با استفاده از تلفن گویا شما دیگر از نصب سانترال بی‌نیاز می‌شوید و در منشی مجازی هم نیاز به استخدام منشی ندارید!

برای بکارگیری سرویس های مدیر کال نیاز به اینترنت ندارید. در واقع یکبار اینترنتی ثبت نام می‌کنید و تنها برای تغییر تنظیمات لازم است که آنلاین باشید. در سایر موارد دیگر نیازی به اینترنت نیست!

تماس خروجی با خط سیپ ترانک و با منشی مجازی!

برای داشتن تماس دو طرفه در سیپ ترانک نیاز است که هزینه جداگانه‌ای بدهید ولی در سرویس های مدیر کال، می‌توانید خیلی ساده فقط سرویس تماس خروجی را بخرید و یا اینکه هم از منشی و هم از تماس خروجی برای برقراری تماس دو طرفه استفاده کنید.

آیا خرید خط سیپ ترانک SIP Trunk اشتباه است؟

اگر می‌خواهید کاهش هزینه‌ داشته باشید و از چالش های جورواجور راه اندازی کسب و کار راحت شوید، توصیه می‌شود دستکم در شروع کار، تا حد امکان به جای اینکه سرمایه خود را صرف خرید تجهیزات و استخدام نیرو کنید، از سرویسهای موجود مدیر کال استفاده کنید.

اگر کسب و کار شما نوپا می باشد و تازه راه‌اندازی کرده‌اید، در صورتی که به شماره تلفن های ۵ رقمی و ۶ رقمی نیاز دارید و یا تماسهای کسب و کارتان در زمانهای مختلف سال دارای نوسان است، سرویس‌های تلفن گویا و منشی مجازی مدیر کال حرفه‌ای‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین جایگزین نصب سیپ ترانک است.

دربـاره مـدیـرکـال….

مدیرکال راهکاری سریع و مدرن برای بهرمندی از خدمات تلفن گویا در سطح کشور می باشد. ما با فراهم سازی زیرساخت قدرتمند مرکز تلفن اَبری بر پایه وُیپ(VOIP) و ارائه خطوط اینترنتی اختصاصی، با بهرمندی از چندین سال تجربه در این زمینه پا به عرصه نهادیم تا خدماتی در خور با هزینه بسیار پایین به کاربران و مشتریان گرامی ارائه نماییم

ارتباط با ما

تهران، نبرد، خ شهید شریفی، گلستان 18، پ 28