روتاری سرشماره تلفن ثابت اینترنتی

روتاری سرشماره

برای روتاری سرشماره کردن تلفن ثابت از طریق مخابرات هر استان انجام می شود تنها کاری که قرار هست انجام بدهید به نزدیک ترین مرکز مخابراتی خود مراجعه می کنید و تعداد مورد نیاز خط تهیه نمایید و سپس یکی از این شماره ها را ( ترجیحا رندترین آنها را) به عنوان سرشماره انتخاب و اعلام کنید.

در این روش روتاری سرشماره کردن تلفن ثابت هرگاه سرشماره تماس گرفته شود. تماس به صورت اتفاقی به شماره های زیرمجموعه منتقل می شود. لازم به ذکر است که تعداد تماس های همزمان به تعداد خط هایی که اشتراک گذاشته شده بستگی دارد.

امکان روتاری سرشماره تلفن ثابت در مخابرات دیگر انجام نمی شود و راهکار جایگزین آن استفاده از شماره تلفن های ثابت تهران راه اندازی اینترنتی است.

شماره تلفن اینترنتی ثابت تهران با امکان برقراری تا ده تماس همزمان در مرکز تلفن ویپ ایران عرضه می شود. با خرید شماره تلفن اینترنتی ثابت تهران می توانید یک شماره تلفن ثابت رند داشته باشید و تا تعداد ده تماس همزمان بر روی آن روتاری کنید.

شماره تلفن اینترنتی ثابت تهران که به صورت اینترنتی جابه جا می شود به شما این امکان را می دهد که اگر محل شرکت خود را جابه جا کردید شماره تلفن خود را حفظ کنید. این خطوط به نام و به صورت سندی واگذار می شود و مسئولیت حقوقی سوء استفاده از آن به عهده دارنده حساب است. برای نصب شماره تلفن اینترنتی ثابت نیازی به سیم کشی مخابرات نیست و تنها داشتن اینترنت در محل نصب کفایت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دربـاره مـدیـرکـال….

مدیرکال راهکاری سریع و مدرن برای بهرمندی از خدمات تلفن گویا در سطح کشور می باشد. ما با فراهم سازی زیرساخت قدرتمند مرکز تلفن اَبری بر پایه وُیپ(VOIP) و ارائه خطوط اینترنتی اختصاصی، با بهرمندی از چندین سال تجربه در این زمینه پا به عرصه نهادیم تا خدماتی در خور با هزینه بسیار پایین به کاربران و مشتریان گرامی ارائه نماییم

ارتباط با ما

تهران، نبرد، خ شهید شریفی، گلستان 18، پ 28