زنان کارآفرین ایرانی

فواید دفتر کار مجازی برای زنان کارآفرین

زنان کارآفرین ایرانی طبق امار تقریبا ۲۷ درصد شاغل هستند و این بدان معنا نیست که بقیه زنان ایده ای برای انجام کار ندارند. با توجه به اینکه اکثر زنان مجبور به انجام دادن وظایفی در خانه هستند و فکر می کنند که باید وضعیت را از لحاظ روحی و روانی برای فعالیت اقتصادی مردان مهیا کنند از کار کردن چه در بیرون ازخانه چه به صورت فریلنسری صرف نظر کرده و تمام مسئولیت های خانه را بر عهده گرفته تا همسرشان بتواند به راحتی به فعالیت اقتصادی بپردازد. اما نکته اینجاست که این همدلی و همراهی زنان نباید از فعالیت اقتصادی و اجتماعی انها جلوگیری کند.

زنان کارآفرین ایرانی

با توجه به شرایط، زنان تمایل دارند که فعالیت های اقتصادی خود را در خانه انجام دهند. اما زمانی که صحبت از کار در خانه به گوشمان می رسد باورمان به این محدود می شود که زن ها در منزل یا به نگهداری فرزندان مشغول هستند و یا اینکه با استفاده از استعدادها و علایق خود محصولاتی از جمله شیرنی خانگی و یا گلدوزی تولید می کنند و یا حتی کار خیاطی انجام می دهند. ولی ایا واقعا استعدادهای زنان فقط در همین زمینه هاست و یا اینکه می تواند در سطح گسترده تری از انواع فعالیت ها را به خود اختصاص دهد؟!

این نکات و تجربیات برای کسانی که قصد دارند کسب و کار خانگی راه بیندازند حکم طلا را دارد!

با توجه به پیشرفت روزافزون کسب و کار، بستر هایی برای فعالیت بیشتر زنان کارآفرین فراهم شده است. از جمله این پیشرفت ها پیدایش خدمات دفترکار مجازی است که با تامین کردن امکانات ارتباطی به صورت خیلی حرفه ای زمینه را برای بوجود آوردن کسب و کار جدید با هزینه پایین ایجاد می کند.

اما دفتر کار مجازی به چه معناست؟

دفتر کار مجازی یک فناوری و نسل جدیدی از دفتر کار است. شما بدون این که به مکان خاصی احتیاج داشته باشید یا دفتر کار اجاره کنید، صاحب خط تلفن ثابت و خط فکس به صورت اختصاصی می شوید. می توانید بر روی این خط ثابت خدماتی مانند تلفن گویا و منشی مجازی را نیز راه اندازی کنید.

حتی این خدمات به خصوص برای صاحبان کسب و کارهای کوچک یا شرکت‌هایی که نوپا هستن و تازه کسب و کار خود را شروع کرده‌اند بهروه وری زیادی دارد و بدون آنکه نیازی به خرید یا اجاره یک دفتر واقعی باشد، می‌توانند تماس‌های تلفنی مشتریان خود را مدیریت کنند.

فواید دفتر کاری مجازی برای زنان کارآفرین چیست؟

در ادامه به نکاتی از خصوصیات و  فواید دفتر کاری مجازی برای زنان کارآفرین اشاره می کنیم.

صرفه‌جویی در هزینه‌ها(کاهش هزینه ها)

دفترهای تجاری قدیمی نیاز به زیرساخت‌های فیزیکی دارند، از جمله تجهیزات اداری، مبلمان و اجاره مکان. هزینه‌های سرسام‌آور نگهداری از مکان نیز هزینه های خود را دارد. چرا که نگهداری از یک دفتر قدیمی هم پرهزینه و هم زمان‌بر است.

انتخاب یک دفتر کار مجازی هزینه‌های زنان کارآفرین را به طرز قابل توجهی کاهش خواهد داد و قادر هستید هزینه‌های انواع و اقسام قبض‌ها، اجاره، تجهیزات اداری و هزینه رفت و آمد را حذف کنید. ضمنا، اگر از خانه خود کارها را پیگیری کنید، تا حد قابل قبولی از هزینه مالیاتتان کسر می‌شود. از قرارداد طولانی مدت هم خبری نیست. می‌توانید ماهیانه پرداخت کنید یا از بسته‌های سالیانه و تخفیف‌دار استفاده کنید.

جلوگیری از هدر دادن وقت

فکر کنید دیگر احتیاجی نباشد هر روز در مسیر بین خانه و کار رفت و آمد کنید. در این حال زمان بیشتری دارید که می‌توانید آن را به سایر کارهایتان اختصاص دهید. با استفاده از دفتر کار مجازی، نه تنها دیگر نیاز نیست زمانی را به رفت‌ و آمد اختصاص دهید، بلکه از دردسرهای ترافیک و خستگی‌های ناشی از آن هم راحت می‌شوید و می‌توانید توانایی و انرژی خود را تنها بر کارتان متمرکز کنید.

توسعه ظرفیت‌های نیروی کار

با بکارگیری دفتر کار مجازی می‌توانید نیروهای بیش‌تر و متنوع‌تری را از هر نقطه کشور یا شهر خود به تیم کاریتان جذب کنید.فرض براینکه با فرد کارآمدی آشنا می‌شوید که بسیار علاقمندید با او همکاری کنید، اما او در استان یا شهر دیگری است و امکان حضورتان در یک مکان نیست.

کاهش ریسک

تأسیس یک شرکت جدید از صفر کار پرخطر و هزینه بری است. به غیر از تهیه تمامی زیرساخت‌ها، تجهیزات و راه‌اندازی یک سیستم پیچیده ، چنان چه قصد تغییراتی در شرکتتان داشته باشید یا با مشکلات مالی آنی روبه‌رو شوید، استفاده از دفتر کار مجازی می‌تواند خطر ورشکستگی را کم کند. برای شرکت‌های نوپا و شرکت‌های جاافتاده‌ای که می‌خواهند فعالیت خود را توسعه دهند یا در آینده در بخش جدیدی از بازار وارد شوند دفتر کار مجازی گزینه بسیار مناسبی است.

دربـاره مـدیـرکـال….

مدیرکال راهکاری سریع و مدرن برای بهرمندی از خدمات تلفن گویا در سطح کشور می باشد. ما با فراهم سازی زیرساخت قدرتمند مرکز تلفن اَبری بر پایه وُیپ(VOIP) و ارائه خطوط اینترنتی اختصاصی، با بهرمندی از چندین سال تجربه در این زمینه پا به عرصه نهادیم تا خدماتی در خور با هزینه بسیار پایین به کاربران و مشتریان گرامی ارائه نماییم

ارتباط با ما

تهران، نبرد، خ شهید شریفی، گلستان 18، پ 28