سیستم تلفن گویا

فناوری تلفن گویا

سیستم تلفن گویا راهکاری حرفه ای برای اینکه شما را جدی بگیرند

سیستم تلفن گویا که همان تلفن سانترال نیز گفته می شود، به کسب و کار شما، هر چند کوچک، چهره ای حرفه ای و رسمی می بخشد. اما نمی دانم آشنایی با این سیستم دارید یا نه! راه انداختن سیستم تلفن گویا کاری پردردسر، تخصصی و البته هزینه بر است. بدین ترتیب اکثر کسب و کارهای کوچک به محض تحقیقات درباره این سیستم و اطلاع از چالش ها و قیمت هایش از راه اندازی این سیستم صرف نظر می کنند.

سیستم تلفن گویا

اما می دانستید تمام این امکانات از جمله خط تلفن ثابت (قابلیت پاسخگویی بر روی تلفن همراه)، سیستم تلفن گویا، فکس اینترنتی و حتی منشی را همه از یک جا تهیه کنید. شما برای تهیه این سرویس ها و راه اندازی سیستم تلفن گویا نه به تجهیزاتی نیاز دارید و نه حتی به یک مکان فیزیکی! با ما همراه باشید.

کاربرد خط تلفن مجازی خط تلفن ثابت و تلفن گویا از ما، توسعه دادن کسب و کار از شما!

چه کار کنیم که مشتریان کسب و کار ما را جدی بگیرند؟

خط تلفن همراه ممنوع!

برای این که کسب و کارتان تصویر حرفه ای و قابل اطمینان داشته باشد، پیشنهاد ما این است که به هیچ عنوان شماره تماس کسب و کار خود را شماره تلفن همراهتان قرار ندهید. تجربه ما نشان داده که مشتریان بالقوه وقتی می بینند برای تماس با کسب و کار شما فقط یک شماره تلفن همراه در اختیارشان قرار داده اید، در لحظه اول دچار شک می شوند که آیا با شما تماس بگیرند و یا به سراغ سایر رقبا شما بروند که برای ارتباط با مشتریان خود شماره تلفن ثابت دارند. و اکثرا گزینه دوم را انتخاب می کنند.

درخواست و تهیه خط تلفن ثابت نیز دیگر مانند سابق نیست که به اجبار به مخابرات درخواست بدهی و منتظر باشی تا خط را تا دم در آدرسی که می خواهی بکشند. اکنون می توانید به راحتی از خانه به صورت اینترنتی با خرید و راه اندازی سیستم تلفن گویا از «مدیرکال» در عرض چند دقیقه، یک خط تلفن ثابت اختصاصی و یک خط فکس اختصاصی به شما واگذار می شود. با سرویس فکس اینترنتی می توانید فکسها را با ایمیل خود دریافت کنید.

با بکارگیری سیستم تلفن گویا همراه به جمع حرفه ای ها بپیوند.

راه اندازی سیستم تلفن گویا «مدیرکال»، که به تماس ابری نیز معروف است، برعکس سیستم تلفن گویا معمولی که در بالا به آن اشاره کردیم، هیچ هزینه ای بابت راه اندازی و تهیه تجهیزات برای کاربر ندارد. اما چرا؟ چون این سیستم در بستر اینترنت است و شما در واقع از تجهیزات پیشرفته مستقر در «مدیرکال» استفاده می کنید. شما می توانید تا ۹ داخلی برای هر شماره تلفن ثابت خود تعریف کنید.

اکنون وقتی مشتری با خط تلفن ثابت کسب و کار شما تماس می گیرد، به جای این که شما خودتان مستقیم به تماس پاسخ دهید، پیغام صوتی که از قبل ضبط شده با هر متنی که شما بخواهید برایش مشتری پخش می شود و پس از معرفی داخلی ها، مشتری می تواند داخلی مورد نظر خود را با توجه به داخلی بگیرد و به واحد موردنظر وصل شود. نکته قابل توجه اینجاست که برای داخلی ها می توانید هر شماره ای، ثابت یا همراه، تعریف کنید، که اینها همه در پشت صحنه است. یعنی مشتری فقط داخلی را می گیرد و به فرد موردنظر وصل می شود.

گاهی هوشمندانه ترین تصمیم کم هزینه ترین تصمیم است. شما نیز با تهیه شماره تلفن ثابت و راه اندازی سرویس تلفن گویا «مدیرکال»، به جمع حرفه ای ها می پیوندید؛ حرفه ای هایی که هوشمندانه حرکت می کنند و تصمیم می گیرند وقت و سرمایه خود را به جای هدر دادن برای تهیه تجهیزات، صرف بازاریابی و توسعه کسب و کارشان کنند.

اگر در زمینه خریداری و راه اندازی سرویس تلفن گویا پرسشی دارید، در بخش «دیدگاه» با ما در میان بگذارید یا با شماره ۹۱۰۱۴۵۴۵-۰۲۱ تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از وبسایت «مدیرکال» دیدن کنید.

دربـاره مـدیـرکـال….

مدیرکال راهکاری سریع و مدرن برای بهرمندی از خدمات تلفن گویا در سطح کشور می باشد. ما با فراهم سازی زیرساخت قدرتمند مرکز تلفن اَبری بر پایه وُیپ(VOIP) و ارائه خطوط اینترنتی اختصاصی، با بهرمندی از چندین سال تجربه در این زمینه پا به عرصه نهادیم تا خدماتی در خور با هزینه بسیار پایین به کاربران و مشتریان گرامی ارائه نماییم

ارتباط با ما

تهران، نبرد، خ شهید شریفی، گلستان 18، پ 28