کار اینترنتی در منزل

کار اینترنتی در منزل برای کسب درآمد دلاری در این روزها

کار اینترنتی در منزل :در طول دوران قرنطینه ناشی از بحران ویروس کرونا، خیلی ها در خانه می مانند و وقت آزاد زیادی در اختیار دارند. بهترین فرصت هست برای اینکه کار اینترنتی در خانه را استارت بزنید و از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنید و به دنبال کسب درآمد دلاری از خانه باشید.

کار اینترنتی در منزل

کار اینترنتی

مهم نیست که دانشجو یا خانه دار هستید و می خواهید از خانه پول درآورید؛ یا شغل تمام وقت دارید و می خواهید به پول بیشتری برسید. در این مقاله به روش های مختلف درآمدزایی از طریق خانه بدون اینکه نیاز باشد خودتان از صفر یک کسب و کار اینترنتی را شروع کنید، اشاره خواهیم کرد.

۱-نظرسنجی های آنلاین

آیا می دانید با انجام نظرسنجی های آنلاین می توانید کسب درآمد دلاری کنید؟ گرچه با این روش ثروتمند نخواهید شد، اما راهی ساده و سریع برای کار اینترنتی در منزل است. به خصوص برای دانشجویانی که در زمان های بیکاری خود به دنبال پول درآوردن هستند.

خیلی از شرکت‌ها یا کسب و کارها دوست دارند تا از روش هزینه کردن به اولویت ها و انگیزه های مشتریان هدف خود پی ببرند. به همین دلیل شرکت های پژوهشی به دنبال افرادی هستند تا به نظرسنجی های آنلاین پاسخ داده یا محصولات جدید را تست کنند. کامنت های شما برای این شرکت ها بسیار ارزش زیادی دارد. این هم یک روش  برای راه اندازی کسب و کار آنلاین است.

خبر خوش در مورد انجام نظرسنجی های آنلاین این است محدود به مکان یا زمان نیستید و از خانه و در هر زمانی که اراده کنید، می توانید این کار را انجام دهید. با توجه به نظرسنجی، ممکن است چند دقیقه، نیم ساعت یا یک ساعت صرف تکمیل آن کنید. هر چقدر که خواستید به دلخواه خودتان می توانید نظرسنجی انجام دهید. بهتر است در چندین شرکت نظرسنجی ثبت نام کنید، با توجه به این روش چند ثبت نامی شانس بیشتری برای کسب درآمد خواهید داشت.

در زیر به وبسایت های نظرسنجی آنلاین اشاره می کنیم که برای کسب درآمد از منزل و کار اینترنتی در خانه می توانید در آن ها ثبت نام کنید:

Swagbucks

Empfohlen.de

Meinungsstudie

LifePoints

Toluna 

Entscheider Club 

i-Say

Opinion Outpost

YouGov

Pinecone

۲-جستجوهای پرداخت شده

اگر به هر ترتیبی در اینترنت جستجوهای آنلاین انجام می دهید، چرا با انجام “جستجوهای پرداخت شده” به دنبال کسب درآمد نیستید؟ البته قابل ذکر هست که  قرار نیست برای هر جستجویی که انجام می دهید پول خیلی زیادی نصیب شما شود. به هر حال به سبب اینکه روزانه جستجوهای زیادی در بستر اینترنت انجام می دهید، مقداری کسب درآمد برای تان خالی از لطف نخواهد بود.

می توانید در پلتفورم های مختلف از جمله Swagbucks ثبت نام خود را انجام داده  و با کار اینترنتی در خانه شروع به کسب درآمد به ازای هر جستجوی کامل شده، نمایید. این یکی از راحت ترین راه ها برای کسب درآمد بدون زحمت و تلاش فراوان خواهد بود.

۳-تست کردن وبسایت

این هم یکی از روش های کار اینترنتی در منزل است. بسیاری از شرکت ها حاضر هستن به کاربران پول دهند تا وب سایتتان را تست کنند. این کار به شرکت کمک می کند تا تجربه کاربری وبسایت را ارتقاء دهد. شما می توانید از این روش ساده در منزل بمانید و کسب درآمد کنید.

برای مثال، می توانید در سایت User Testing ثبت نام کرده و یک وبسایت یا یک اپلیکیشن را بازدید نمایید. سپس باید یک سری کارهای مشخص شده را انجام دهید تا دیدگاه هان در خصوص وبسایت یا اپلیکیشن مورد نظر، بیان گردد. پس از تکمیل این روند، درآمدی به شما تعلق خواهد گرفت.

۴-تست کردن محصول

نظر و دیدگاه مشتریان برای تمام شرکت ها از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. بسیاری از شرکت ها پیش از عرضه محصولات به بازار، دوست دارند تا محصولات را تست و آزمایش کنند. پس به دنبال تست کننده (آزمایش کننده) محصول خود هستند. به عنوان یک آزمایش کننده محصول، نه تنها می توانید از این طریق کسب درآمد کنید، بلکه در بساری از موارد به طور رایگان از محصول استفاده می کنید. فقط کافیست از محصول استفاده نموده و به سوالات مرتبط با آن پاسخ دهید.

محصولاتی که تست می کنید مختلف هستند، از جمله محصولات الکترونیکی، لوازم آرایشی، مواد غذایی ، لوازم خانگی و غیره… در ادامه این توضیحات به چند وبسایت اشاره می کنیم که می توانید از طریق آن ها محصولاتی را امتحان و کسب درآمد کنید:

Swagbucks

LifePoints

Toluna

Meinungsstudie

Empfohlen.de

امروزه بسیاری از کسب و کارهای بزرگ  مشتاق هستن تا فریلنسرهایی (افراد آزادکار) را برای انجام کارهای مختلف استخدام کنند. به عنوان یک فریلنسر، می توانید بروی وبسایت هایی از جمله Fiverr کار پیدا کنید. عملا می توانید هر نوع کاری را در این وبسایت بیابید، از جمله: نویسندگی و تولید محتوا، طراحی گرافیکی، برنامه نویسی، ساخت موسیقی، مشاوره در حوزه های تخصصی و غیره… کافیست به صورت رایگان مراحل ثبت نام را تکمیل  کنید و کار و مهارت خود را به مخاطبین وسیعی معرفی نمایید. بدین ترتیب با این روش سفارشاتی به شما واگذار می شود و پس از ارائه خدمات مورد نظر مشتری، کسب درآمد خواهید کرد.

۵-فروش آنلاین عکس

آیا می دانید از طریق فروش آنلاین عکس می توانید کسب درآمد کنید؟ در سطح اینترنت درخواست و تقاضا برای عکس های با کیفیت و خوب بسیار زیاد است. وقتی بلاگرها یا مالکان وبسایت به دنبال تصاویری هستند تا در وبسایت خود قرار دهند، به دلیل قانون و مقررات کپی رایت نمی توانند به صورت رایگان عکس های مورد نظر خود را از گوگل دریافت کنند. خیلی ها برای دریافت عکس، از طریق پلتفورم های آنلاین هزینه می کنند.

بدین ترتیب اگر به عکاسی علاقه مند هستید، با فروش آنلاین عکس ها، در خانه باشید و کسب درآمد کنید. کار اینترنتی در منزل کار جالبی است! سایت های زیادی برای فروش عکس هستند که به چند نمونه اشاره می کنیم.

Shutterstock.com 

Istockphoto.com 

۱۲۳rf.com 

اگر عکاس حرفه ای نیستید، نگران نباشید. در اکثر موارد، حتی یک عکس با کیفیتی که با گوشی هوشمندتان می گیرید را می توانید بفروشید. سعی کنید خلاق باشید و در مورد سوژه های عکاسی فکر کنید که خیلی در بستر اینترنت وجود ندارند، و البته تقاضا برای آن ها زیاد است.

می توانید از اپلیکیشن های ویرایش عکس استفاده نمایید مثل Instasize استفاده کنید و قبل از قرار دادن عکس برای فروش، تغییراتی بروی آن اعمال کنید. برای ارائه نتایج نهایی به پردازش خوب تصویر و ایجاد تغییرات مناسب با فیلترهای رنگی نیاز دارید، تا بتوانید تصاویر خود را به خوبی روانه بازار هدف کنید.

۶-تدریس و آموزش آنلاین

امروزه آموزش مجازی از محبوبیت زیادی برخوردار است. به کمک تکنولوژی، دیگر محدودیت های فیزیکی برای آموزش و یادگیری وجود ندارد. تدریس متفاوت از کلاس آنلاین است، زیرا این یک نوع آموزش یک در مقابل یک است و تعامل بین مدرس و دانشجو (فراگیر) وجود دارد.

اکثرا تقاضا برای یادگیری زبان زیاد است. در طول دوران قرنطینه، تدریس آنلاین زبان محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. تدریس آنلاین راهی برای کسب درآمد ساده است، به خصوص اگر زبان مادری تان یکی از زبان های رایج دنیا مثل زبان انگلیسی باشد.

علاوه بر تدریس زبان، می توانید تخصص تان در رشته های دیگر را نیز به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، دانش آموزان دبیرستان و دانشجویان کالج همیشه درگیر دروس خود هستند. اگر زمینه آموزشی مناسبی دارید، می توانید مدرس آنلاین باشید.

می توانید در وبسایت هایی نظیر Preply ثبت نام کنید. سپس با تدریس از هر نقطه دنیا می توانید درآمد کسب کنید. در Preply، افراد به دنبال مدرس زبان و سایر موضوعات درسی مدارس و دانشگاه ها هستند.

با سرمایه گذاری از خانه کسب درآمد کنید

۷-معامله سهام

اگر پول نقد اضافی دارید، به جای افزایش سپرده بانکی خود، آن را سرمایه گذاری کنید. پولی که در بانک می گذارید رشد نخواهد کرد و در اثر تورم ارزش خود را از دست می دهد. معامله سهام یک سرمایه گذاری مناسب است که به شما کمک می کند از خانه کسب درآمد کنید.

می توانید با سرمایه اندکی، مثلاً چند صد یا چند هزار یورو، سرمایه گذاری را آغاز کنید. اگر هیچ تجربه ای در این زمینه ندارید، می توانید از حساب آزمایشی (demo account) استفاده کنید. یعنی اینکه با مقداری پول غیرواقعی معامله می کنید تا بدون به جان خریدن هر نوع خطر، در خصوص پلتفورم معاملاتی به تجربه ای دست یابید. وقتی آموزش کافی دیدید و احساس راحتی کردید، حالا با یک حساب واقعی و پول واقعی اقدام به معامله کنید.

پلتفورم های متفاوتی هستند که می توانید برای معامله سهام استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید یک حساب آزمایشی در Cap Trader باز کنید و امتحانش کنید. گزینه دیگر حساب باز کردن در سایت Trade Republic است که هزینه مدیریت بسیار پایینی دارد.

باید حواس تان باشد که در هر سرمایه گذاری، همیشه ریسک وجود دارد. با معامله سهام از خانه می توانید کسب درآمد کنید. از سوی دیگر، اگر مدیریت درست نداشته باشید، ممکن است ضرر کنید. باید مطمئن شوید که مقدار مناسبی که در توان تان هست را برای سرمایه گذاری در نظر گرفته اید.
۸-کتاب جلد کاغذی، کتاب های الکترونیکی یا کتاب های صوتی

اگر در نویسندگی مهارت دارید، شاید بهتر است خودتان کتاب منتشر کنید. نکته مثبت در مورد انتشار کتاب این است که در بلند مدت می توانید درآمدزایی خوبی داشته باشید. البته نوشتن کتاب زمان و تلاش زیادی می طلبد. اما اگر این روند را پشت سر بگذارید، منبع درآمد انفعالی خوبی برای تان خواهد بود. سال ها می توانید از فروش کتاب تان درآمد زایی کنید.

کتاب خودتان را منتشر کنید

شاید اطلاعات نداشته باشید که امروزه چاپ و نشر کتاب چقدر ساده و راحت است. راحت ترین راه از فروشگاه Kindle Amazon است. کافیست در حساب مستقیم Kindle (KDP) در آمازون باز کنید تا کتاب تان را منتشر نمایید. با حساب KDP می توانید کتاب های جلد کاغذی یا کتاب های الکترونیکی منتشر کنید. می توانید محتویات را در سایت بارگذاری کنید، خودتان قیمت محصولات تان را تعیین کنید و از آمازون حق تالیف بگیرید. اگر اقدام به چاپ کتاب کاغذی کنید، KDP کتاب را به درخواست شما چاپ می کند. یعنی نیاز نیست از قبل هیچ هزینه ای پرداخت کنید.

کتاب های تان را صوتی کنید

اگر از قبل کتاب دارید، می توانید آن را به کتاب صوتی تبدیل نموده تا در دسترس مشتریان بیشتری قرار دهید. می توانید از پلتفورم هایی نظیر ACX استفاده کنید تا صداپیشه حرفه ای برای تولید و ضبط کتاب پیدا کنید.

کتاب های سایر افراد را ضبط کنید

اگر صدا پیشه حرفه ای هستید، می توانید با ضبط کتاب های سایر افراد، کسب درآمد کنید. در پلتفورم هایی نظیر ACX، بدنبال شغل ضبط کتاب به عنوان صدا پیشه باشید. با توجه به قرارداد، می توانید امتیازاتی از سایت بگیرید یا به ازای هر ساعت ضبط کتاب، پول دریافت کنید.

دربـاره مـدیـرکـال….

مدیرکال راهکاری سریع و مدرن برای بهرمندی از خدمات تلفن گویا در سطح کشور می باشد. ما با فراهم سازی زیرساخت قدرتمند مرکز تلفن اَبری بر پایه وُیپ(VOIP) و ارائه خطوط اینترنتی اختصاصی، با بهرمندی از چندین سال تجربه در این زمینه پا به عرصه نهادیم تا خدماتی در خور با هزینه بسیار پایین به کاربران و مشتریان گرامی ارائه نماییم

ارتباط با ما

تهران، نبرد، خ شهید شریفی، گلستان 18، پ 28